Hatemi Hukuk Bürosu

Hatemi Hukuk Bürosu

Hakkımızda

about-us

1976 yılında Avukat Kezban Hatemi tarafından kurulan Hatemi Hukuk Bürosu, kadrosuna yeni avukat ve stajer meslektaşları ile birlikte 1997 yılından itibaren halen de faaliyette olduğu adreste 50 yıllık tecrübe ile meslek ahlakından, dürüstlük ilkesinden ve nezaketten ödün vermeksizin faaliyetine devam etmektedir.
Hatemi Hukuk Bürosu; Av.Kezban Hatemi’nin büyük tecrübesi ve önderliğinde, Prof.Dr.Hüseyin Hatemi’nin katkılarıyla ve 2007 yılından itibaren kesintisiz bir şekilde çalışma arkadaşımız olan Av.Nezihe Hıdıroğlu’nun özverili ve başarılı çalışmaları ve tecrübeli ekibiyle Aile ve Miras Hukuku’na ek olarak verdiğimiz Ticaret Hukuku, Sigorta Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve ilgili diğer hukuk alanlarında uzman avukat ve akademisyen danışmanlarımızdan oluşan profesyonel ekibimiz ile en iyi hizmeti başarıyla sağlamaktadır.

 

Hatemi Hukuk Bürosu; Medeni Hukuku’nun, Borçlar Hukuku’nun ve Ticaret Hukuku’nun her alanında, yerli ve yabancı, kurumsal ve bireysel tüm müvekkillerine hukuki danışmanlık ve dava takibi konularında tam destek sağlamaktadır. Özellikle Medeni ve Borçlar Hukuku, Ticaret ve Şirketler Hukuku alanındaki tecrübemiz ile, çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şahıs ve kurumsal müvekkillerimize düzenli danışmanlık hizmetleri sunmakta ve önleyici hukuk danışmanlığı sağlamaktayız. Her türlü hukuk hizmetlerinin sunumu Hatemi Hukuk Bürosu olarak mesleki başarısını Türkiye çapında kanıtlamış Av. Kezban Hatemi ve değerli hocamız Prof. Dr. Hüseyin Hatemi’nin önderliği ve başkaca değerli akademisyenlerin yadsınamaz katkıları ile gerçekleştirilmektedir.

 

 

 
Adres

Gümüşsuyu İnönü Cad. AKun Apt. No:39/6 Taksim Beyoğlu / İSTANBUL

Telefon

+90 212 243 6303 +90 212 252 2559

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 09:30 / 18:30
Hafta sonu : -